سرزمین پارس و گنج پارسی
آموزش علایم و جوغن ، قبور گبر ، کارشناسی سنگ نگاره ها ، گنج ، زیرخاکی و عتیقه
مطالب اخیر
منوی کاربری

نظرسنجی
چه مطالبی مورد پسند شماست؟
مطالب مربوط به کارشناسی جوغنها و دفینه
مطالب علمی پیرامون آریاییان و آیین باستان
انتقال تجربیات کاوشگران در دفینه یابی

+ مشاهده نتایج

مدیران سایت

تبلیغات

قابل توجه دوستان و میهمانان

کاربران گرامی ، استفاده از دستگاه فلزیاب بدون مجوز ، جرم تلقی میشود . این سایت ماهیت آموزشی داشته و فقط مشاوره برای حفظ و عدم تخریب آثار باستانی ، ارایه می دهد . برای دریافت کارشناسی تصویر ، از طریق انجمن اقدام کنید .

آخرین ارسال های تالار گفتمان

علت تاخیر در پاسخ به ایمیل های دوستان

با سلام خدمت تک تک دوستان و عزیزانی که بنده را تحمل و حمایت میکنند . در این چند هفته گذشته بنده به دلیل مسافرت های پی در پی ، دچار بیماری  شدیدی شده بودم که توان پاسخ به ایمیل های دوستان را نداشتم . به حمدالله کسالت رفع شد و بنده حقیر ، در کوتاهترین زمان ممکن ، به بررسی تصاویر ارسالی دوستان خواهم پرداخت .

از این که مدت مدیدی در خدمت دوستان نبودم شرمنده هستم و کما کان در خدمت شما می باشم . از صبر و تحمل دوستان ، بابت تاخیر پاسخ های شما ، متشکر و قدردان هستم .

دوستان برای دریافت مشاوره ، می توانند مانند گذشته با آقای بابک در ارتباط باشند ( از طریق تماس با ما )

لینک ثابت

موضوع : بدون موضوع / بدون موضوع

نظرات برای این مطلب

majed | پنجشنبه 23 مهر 1394 ساعت 22:04
دود استاد میشه درباره تنور توضیح بدین

پاسخ مدیر : منظور شما رو متوجه نشدم . لطف کن ایمیل با تصویر بفرست .
جعفر | سه شنبه 26 آبان 1394 ساعت 16:59
متن نظر ...سلام استاد نمیدونم عکس ها رسیدند یا ارزش نداشتند یا توضیح خبری از جواب نشد

پاسخ مدیر : به بنده اجازه دهید حتما پیگیری میکنم. تصاویر ارسالی توسط همکاران دیگر کارشناسی می شود. حتما پیگیری میکنم
صابر | شنبه 24 بهمن 1394 ساعت 14:29
متن نظر ...استاد در مورد تپه ها مطلب بذارید

پاسخ مدیر : چشم .متاسفانه فرصت نفس کشیدن هم نیست
جعفر | پنجشنبه 27 اسفند 1394 ساعت 16:29
سلام مهندس روی علامت روباه جایی را حفر کردم تقریبا سه متر پشت تندیس لاکپشت بزرگ سه متر پیین رفتم به سنگ متوسطی رسیدم که سطح مربع وامتداد از هر طرف مثلث است روی اون نقش سر انسان وژرنده وحیوانات زیاده رسیدن به تیزی مثلث وباز کردن یه طرف سنگ بسیار سخته اطراف خاک سفید براق وبدبو ریخته اند .مهندس نوکرتم کمک کنید

پاسخ مدیر : دوست عزیز شما نود درصد پیش رفتید به هیچ کس هم احتیاج ندارید .دیواره ها را چک کنید حتما چیزی از دید شما پنهان مانده . مثل خاک تیره تر یا هر چیز دیگر .قبلا کوکی برای شما فرستادم
جعفر | سه شنبه 10 فروردین 1395 ساعت 22:26
عزیزمی مهندس کروکی به من نرسیده اگه امکان داره برام بفرست هر کار میکنم نمیشه عکس ارسال کنم تو ارتباط با مدیر بیشتر توضیح دادم

پاسخ مدیر : امیدوارم در قسمت ارتباط عکس نفرستاده باشید . در قسمت ارتباط فقط میتوان نوشتاری ثبت کرد
ابی | چهارشنبه 13 مرداد 1395 ساعت 10:24
متن نظر ...یکی راهنمایی کنه چه طور عکس بفرستیم

پاسخ مدیر : داخل ستون مطالب توضیح داده شده
محمد | سه شنبه 23 شهریور 1395 ساعت 02:51
متن نظر ...سلام امکانش هست شماره تلکرامتون بدین

پاسخ مدیر : تازه از راه رسیدید دوست عزیز . کمی استراحت کنید تا عرق شما خشک بشود بعد با هم صحبت میکنیم
Zabee | یکشنبه 4 مهر 1395 ساعت 21:34
متن نظر .اسلام علیکم استاد محترم من باسایت شما نو اشنا شدم میخواستم بپرسم که چطور میتانم باشم تماس بر قرار کنم ..

پاسخ مدیر : همینطور که الان برقرار شد
داریوش | سه شنبه 20 مهر 1395 ساعت 11:11
متن نظر ...درود
omid | سه شنبه 4 آبان 1395 ساعت 14:45
متن نظر ...با سلام خدمت اساتید بزرگوار.ببخشید من یه عکس سنگ صندلی فرستادم هنوز جواب ندادید.میخواستم بدونم آیا سنگ صندلیه یا نه؟ با تشکر omid123

پاسخ مدیر : عکسهای ارسال شده ای که بنده دیدم هیچکدام صندلی نبود

ارسال نظر

برای افزایش امنیت لطفا کدی را که در تصویر زیر می بینید در کادر وارد کنید :
CAPTCHA Image   Reload Image
Enter Code*: