4 نظر براي اين پست ارسال شده است:

1-2-3-4-5-6-7-8-9 2 هفته پیش

بخدا من ناراحت شدم واسه کسانی ک میرن داخل این گروه همشونو گذاشته سر کار.حسین ک خودشو استاد جاه زده ببوگلابی بیش نیست ولی همین استاد قلابی شمارو گذاشته سر کار.من خودم یکسالی سر در گم بودم تا یکی از دوستان پیشنهاد داد گفت برو علمشو پیدا کن گفتم چه جوری گفت برو تو نت سرچ کن تمام کتابها رو با 9هزارخریدم تمام کتابها رو خوندم و رفتم تو طبیعت هفته ای 3 بار تا اینکه تجربه کسب کنم تمام شکلها و نمادها رو سعی میکردم پیدا کنم.حال تنها کسی ک میتونه ب شما کمک کند علم این کاره.پس الکی وارد گروهی نشید ک همش کلاه برداری.موفق باشید

behroz 2 هفته پیش

اصلا من تحت تاثیر این شگرف شما شدم خیلی جالبه که شما همچین حرفی زدی عزیزم شما یعنی رفتی کتابایی رو مطالعه کردی که هیچ مفهوم درستی از این حرفه نداره چشم و طلایی و اینا عزیز من واقعیت نیست هم همش زاده فکرو خیال بعضیا هستش شما به جای اینکه خودت بری تو بیابون اسیر بشی از یه استاد کار خوب راهنمایی بگیری خیلی برات بهتره نمیخواد بری تو طبیعت خودتو اسیر بیابون کنی بعدشم حسین اگه حرفی میزنه از روی تجربه میزنه تا الانم هر کسی اومده حسین رو محک بزنه نتونسته ثابت که هیچی نمیدونه شما خودت بیا تو گروه بگو اقا بهروز من همون فلانی هستم که زیر پستت کامنت گذاشتم تا هر سوالی داری جلوی جمع اون همه کاربر ازش بپرس ببین چی جواب میده سالها تجربه یه نفرو خواهشن اینجوری جوابشو ندین حسین هم میتونه بقیه پئل بگیره واست نقاشی مقبره و مومیایی تحویل ولی گروهو فقط واسه کمک به اونایی که علم این کارو ندارن زده هیچ هزینه ای نمیگیره حسین فقط خداوکیلی دوس داره راهنمایی کنه همش همینه کم نیستن گروه وکانال هایی که پول میگیرن واسه،یه عکس خواهشن بیان به گرون انصافا ارزش داره واقعا هم حسین کارشناس خیلی خیلی خوبیه چون از روی تجربه حرف میزنه

1-2-3-4-5-6-7-8-9 2 هفته پیش

هر کسی ک میخواهد موفق بشه بایدبره علمشو یاد بیگره تازه میفهمه کسایی مثل حسین چقدر کلاه سرش گذاشتن من بخدا دلم میسوزه که دارم راهنمایی میکنم چون توی اینکار کلاه برداری خیلی زیاده من حسین میشناسم یک رماله حالا اومده خودشو استاد جاه زده من داخل گروهش رفتم از حرف زدنش میفهمی که اصلا سواد نداره چه برسه به اینکه که کارشناس باستان شناسی باشه اگه راست میگه مدرک تحصیلی شو بذاره داخل گروه.و در آخر همین بهروز با این کلاه بردار شریکه.و هرکسی از این گروه نتیجه گرفت من حرفمو پس میگیرم.

behroz 2 هفته پیش

عجب ادمی هستی خدایی مارم کلاهبردار کردی رفت واقعا خجالت نمیشکی میگی هر کسی دنبال این چیزاس بره دنبال علمش یعنی این همه ادم که میرن سراغ این کار باید حتما علمشو یاد بگیرن مرد مومن همه هزار تا بدبختی و گرفتاری دارن نمیدونم تو چه دنیای سیر میکنی شما فقط اینو میدونم یه ادم بیکار از این حرفا مییزنه خواهشن دیگه پست نظر اینجا فقط اینو بگم استاد حسین نه تبلیغ دستگاه میکنه نه چیزی برای فروش داره هیچی فقط فقط از روی تجربه که داره دوستان رو در باره علائم راهنمایی میکنه به کسیم نمیگه برو حفاری کن تو با دوتا عکس نمیشه گفت کجا رو باید بکنی از اونجور استادا زیاده ولی حسین یه دید کلی از جایی که داری بهت میده و میگه با چی روبه رو هستی دوستان ححتما حتما بیاین گروه واقعا پیشمون نمیشین این اقای به ظاهر زرنگ علمشو پیدا کرده نمیدونم اینجا چیکار میکنه