سرزمین پارس و گنج پارسی
آموزش علایم و جوغن ، قبور گبر ، کارشناسی سنگ نگاره ها ، گنج ، زیرخاکی و عتیقه
مطالب اخیر
منوی کاربری

نظرسنجی
چه مطالبی مورد پسند شماست؟
مطالب مربوط به کارشناسی جوغنها و دفینه
مطالب علمی پیرامون آریاییان و آیین باستان
انتقال تجربیات کاوشگران در دفینه یابی

+ مشاهده نتایج
مدیران سایت

تبلیغات

قابل توجه دوستان و میهمانان

کاربران گرامی ، استفاده از دستگاه فلزیاب بدون مجوز ، جرم تلقی میشود . این سایت ماهیت آموزشی داشته و فقط مشاوره برای حفظ و عدم تخریب آثار باستانی ، ارایه می دهد . برای دریافت کارشناسی تصویر ، از طریق انجمن اقدام کنید .

آخرین ارسال های تالار گفتمان


بی احترامی به اساتید دفینه شناسی

با توجه به روند صعودی تهمت و افترا به اهل فن ، خواهش میکنم :

در انجمن و یا ارسال پیامها و ایمیلها دقت فرمایید تا شخصی خدای ناکرده مورد اتهام قرار نگیرد . ایشان در اینجا نیستند تا از خود دفاع کنند  اگر هم در خرید دستگاه و یا هر چیز دیگر ، متضرر می شوید در وهله اول مقصر خودتان هستید . بدون مشورت و بررسی ، اقدام کرده اید .

آقایانی که  بعضا نام برده میشوند همه دستی بر آتش دارند و گاها علم و آگاهی مناسبی نیز دارند بنا بر مقتضیات گاها ( همیشه خیر ) اقدام به کسب درآمد بدون در نظر گرفتن شرایط میکنند .

اگر اختلاف تفسیری هم هست دلیل بر اختلاف بین سایت دفینه یابان و ایشان نیست سلایق و تفاسیر گوناگونند .

تمامی پیامها و نظرات از منظر ادب ، بازخوانی میشود . سایت دفینه یابان نه مشکلی با ایشان دارد و نه با ایشان مراوده و دوستی دارد . خواهش میکنیم ادب را رعایت فرمایید  

دوستانی که در اوج ادعا به سر میبرید فقط یکبار داخل تونل یا غار و یا مقبره ای سرداری که تازه باز شده باشد ، بشوید و بدون هیچ کاری فقط انتهای تونل را لمس کنید و برگردید . شما در آن صورت خیلی مرد هستید . بیخود به ف ب و ع و ح وووووو ......امثالهم بی احترامی نکنید .لینک ثابت

موضوع : اطلاعیه مدیریت / اطلاعیه
این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است .

لطفا از درج مطالب شبهه انگیز مانند به بار رسیدم و بار پیدا کردم بارش طلا بود و تشکرات شبهه انگیز از راهنمایی و غیره جدا خودداری کنید .

شماره تلفن در مطالب عمومی درج نگردد . در موارد خاص از طریق ایمیل مشاوره بگیرید .

قبل از کاوش تمامی جوانب را بسنجید و شرکای خود را بیازمایید . معمولا انسان از جایی ضربه میخورد که اصلا فکرش را نمیکند .( درخت از طرفی که به آن تکیه دادی میشکند )

دوستان اجازه دهند این وبسایت با نام و شرایط خود ، به فعالیت ادامه دهد. تجربه گذشته را راهنمای کار خود کنیم . ( مار گزیده  )

با تشکر محمد باستانی

 لینک ثابت

موضوع : اطلاعیه مدیریت / اطلاعیه
باسلام

همه ما باید از تجربه گذشته درس بگیریم .

خواهش میکنم از درج جملات شبهه دار ، مانند مهندس به بار رسیدم ، مهندس کجا بفروشم و تشکرهای حساسیت برانگیز جدا خودداری کنید .

این وبسایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران اداره می گردد .

از درج شماره تلفن در مطالبتان خودداری کنید . البته توسط مدیریت شماره ها حذف می گردد .

قبل از اقدام به کاوش ، حتما تمام جوانب منجمله ، شرکایتان را بسنجید . از دستگاه فلزیاب تا می توانید استفاده نکنید طبق قوانین ایران ، استفاد از دستگاه گنج یاب ممنوع است  .انسان ضربه را از جایی میخورد که اصلا فکرش را هم نمیکند به قول معروف درخت از طرفی که به آن تکیه میکنید می افتد .

 

باتشکرلینک ثابت

موضوع : اطلاعیه مدیریت / اطلاعیه
صفحات سایت :
1