سرزمین پارس و گنج پارسی
آموزش علایم و جوغن ، قبور گبر ، کارشناسی سنگ نگاره ها ، گنج ، زیرخاکی و عتیقه
مطالب اخیر
منوی کاربری

نظرسنجی
چه مطالبی مورد پسند شماست؟
مطالب مربوط به کارشناسی جوغنها و دفینه
مطالب علمی پیرامون آریاییان و آیین باستان
انتقال تجربیات کاوشگران در دفینه یابی

+ مشاهده نتایج
مدیران سایت

تبلیغات

قابل توجه دوستان و میهمانان

کاربران گرامی ، استفاده از دستگاه فلزیاب بدون مجوز ، جرم تلقی میشود . این سایت ماهیت آموزشی داشته و فقط مشاوره برای حفظ و عدم تخریب آثار باستانی ، ارایه می دهد . برای دریافت کارشناسی تصویر ، از طریق انجمن اقدام کنید .

آخرین ارسال های تالار گفتمان


اکسیر و اکسیر اعظم

حقیقت و یا کذب

به درخواست محسن 

در گذشته بسیاری از دانشمندان من جمله ابوریحان و رازی و .... در دو جهت مختلف ، یکی به دنبال ساخت مواد و یا فرمولی برای جاودانگی و به تاخیر انداختن مرگ و دارویی شفا بخش برای بیماری ها و جهت دیگر ساخت مواد و یا فرمولی برای تغییر جنسیت و تبدیل فلزات به طلا بودند که به کار آنان کیمیا و به دانشمندان نیز کیمیاگر میگفتند . در پی همین اکتشافات و تحقیقات بود که رازی موفق به کشف الکل شد . البته این نوع تحقیقات در تمام دنیا و دانشمندان گذشته ، رایج بود و تلاشهای بسیاری صورت گرفت . به مجموع این تحقیقات و ... علوم غریبه می گویند که جز در موارد نادر که قابل اثبات از روش علوم شیمی و فیزیک هستند مابقی کذب محض است . مثل آدم کوتوله ها که فقط و فقط جهت افزایش رنکینگ گوگل است و بازدید بیشتر از سایت .

برای ساخت طلا از فلز مس ، پیشرفت هایی به دست آمد ولی از آنجا که باید شرایط خاصی را ایجاد میکردند به صرفه نبود و گاهی اوقات بیشتر از خود طلا هزینه میشد . برای مثال فلز مس بکار رفته در راکتور روسی ، در بخش هایی به طلا تبدیل شده بود ولی بسیار پر هزینه مینمود به همین دلیل کسی دنبال کیمیا یا تبدیل فلزات به طلا را نگرفت . 

در تمامی اعصار ( تاکید میکنم در تمامی اعصار ) هیچ دانشمندی در ساخت اکسیری که الان مد نظر ماست و برای جاودانگی و یا تاخیر مرگ و یا شفای بیماری ها و یا رویت دفینه ها و .... کاربرد دارد موفق نشد . با علوم کنونی نیز ، کسی موفق نخواهد شد . شاید در آینده با پیشرفت علوم ، بتوان به این هدف نایل آمد . در برخی کتب قدیمی و یا روایات و کتب تاریخی می بینیم که کشف اکسیر را به دانشمندی یا شخصی نسبت می دهند ولی همان اکسیر مذکور ، برای یک یا دو نوع بیماری مناسب بوده مثل داروی سرما خوردگی و امثالهم . 

دلیل ، بسیار واضح است اگر کمی با سیستم مولکولی بدن و سیستم دفاعی بدن در مقابل بیماری ها آشنا باشیم به خوبی درک میکنیم چرا تاکنون اکسیر ساخته نشده . ما هیچ دارویی نداریم که خوب مطلق باشد و داروها علاوه بر رفع بیماری از بدن ، خود منشا برخی دیگر از بیماری ها هستند  

پس با این تفاسیر هیچ دارو و اکسیری نداریم که قسمتهایی از بدن در مقابل آن مبارزه نکند . از لحاظ علمی تولید اکسیر جاودانگی یعنی دروغ .

ولی اکسیر سردرد داریم اکسیر چشم داریم ، در قسمتهایی از بدن که ضعفی مشاهده میشود دارویی خاص همان قسمت تولید میشده و چون بازدهی خوبی برای آن قسمت داشته به آن اکسیر میگفتند مثلا اکسیر رشد مو .

نکته دیگر اینجاست اگر شخصی اکسیر داشته پس چطور مرده و از دنیا رفته ، چرا خودش مصرف نکرده و جاودانه نشده .

در تبلیغی خواندم اکسیر اصل ، یافت شده در مفبره ای باستانی ، با قیمت مناسب .....حال اگر آن فرد متوفی اکسیر داشته پس چطور خودش استفاده نکرده .

بخور ( بوخور )  هم همینطور است برخی دوستان می گویند بخور اصل که وقتی استفاده کنید شیاطین و اهریمن کنار میرود و شما گنجینه را میبینید . تضمین میکنم اگر به آزمایشگاه مورد تایید عموم ، ببرید و بگویید آنرا تجزیه و تفکیک کند به شما می گوید فلان درصد آمفتامین ( همان محتویات شیشه که توهم آور است ) دارد  و مردم با استفاده آن دچار توهم می شوند و در توهم خود اهریمنان را نابود میکنند . 

عزیزان من ، اگر شما بروید بوخور یا اکسیر و ... بخرید هیچ چیزی از بنده کم نمی شود بلکه به نفع بنده هم هست زیرا شما مطمینا دچار توهم گنج میشوید و تمام زندگی خود را به دنبال گنج می گردید و به همین نسبت بازدید از سایت بنده خیلی بیشتر و فروش محصولات هم بیشتر میشود . ولی انسانیت اجازه نمی دهد که شاهد چنین رمال بازی هایی باشیم بهترین روش گنج یابی ، روش علمی است که برگرفته از چند علوم مرتبط است . زمین شناسی ، آیین تدفین ادوار گذشته ، نماد شناسی و اسطوره شناسی ، باستان شناسی ، آشنایی با علوم انسانی و .....

 

 

 لینک ثابت

موضوع : نشانه های گنج و دفینه / ویژگی های کاوشگر و حفار خوب
نظرات برای این مطلب

Davoyy | جمعه 20 شهریور 1394 ساعت 04:51
سلام . بنده هم در جایی تبلیغات بوخور و اکسیر را دیدم که تاکید میکرد اصل هست . این آقا شعور و درک مردم را به سخره گرفته . آیا کسی هست که گول این نوع تبلیغات را بخورد ؟ فکر نمیکنم که مردم ما اینقدر ساده لوح باشند
K1 | جمعه 20 شهریور 1394 ساعت 15:07
دوست من داوی . اسمتون رو نتونستم هجی کنم ببخشید . ولی مملت ما ساده تر از این حرفها هستند . به راحتی فریب میخورند دلیلش هم اعتماد زیاد به یکدیگر است متاسفانه ....بعضی ها هم سواستفاده می کنند
K1 | جمعه 20 شهریور 1394 ساعت 15:11
سلام . مهندس دسترسی بنده به تالار و ثبت مطلب ، لغو شده . لطفا بررسی کنید
مالباخته تهرانی | شنبه 21 شهریور 1394 ساعت 01:35
دمت گرم . من یکی از قربانیان این تبلیغها هستم . جون مادرت انقدر بنویس تا ملت بفهمند بسته آموزشی و اکسیر و بوخوره و دستگاه و کتاب و مثل اینها . همه کاسبی کردن یک عده نا مرد هستش .
mahdi d | جمعه 27 شهریور 1394 ساعت 02:14
eksiro nemidoonam . vali telesm hast . doostam telesm gir shodeh harf nemizane . migan movakel donbalesh karde zaboonesh band oomadeh. damet garm bezar mardom bebinan


پاسخ مدیر : لطف کنید فارسی تایپ کنید . طبق درخواست شما بدون تغییر ، قابل رویت است . نظرات به صورت گروهی تایید میشود و فقط از منظر ادب و همچنین ردوبدل کردن شماره تلفن بررسی میشود نه چیز دیگر . درمورد شما باید عرض کنم طلسم گیر شدن و موکل دنبال کردن هیچ دلیل علمی و منطقی ندارد شما هم باور نکنید . دنبال دلیل منطقی بگردید مطمئنا دلیلی مادی خواهد داشت .
Farid | جمعه 27 شهریور 1394 ساعت 02:24
قربانت مهندس جان . باز هم دسترسی بنده دچار اشکال شده . لطفا بررسی کنید . ایمیل زدم
hadi | یکشنبه 5 مهر 1394 ساعت 12:24
جن و جادو هر دو در قران امدند و کسی نمیتونه ردش کنه ..با عقلم نمیشه توضیحش داد.یهود که خدا لعنتشون کنه اولین بار این مسایل انجام دادند .. در ایه 64 سوره الاسرا میگه .. ادم میتونه بافروختن روح خود به اتش و به جان خریدن مطلق جهنم میتونه شیطان به خدمت بگیره .اعمالی هستند که کارهایه خاصی رو انجام میدند و میتوانند اجنه را به خدمت بگیرند و برایه محافطت از دفینه بزارنش . عقل ما خیلی کوچکتر از عقل انسانهایه هزار سال پیشه ..همونطور که نمیتونیم جادو را توضیح دهیبم و اثبات یا ردش کنیم در صورتی که کتب زیاذی در موردش هست مخصوصا قران ...دوستان اگه بخوایم پیشرفت کنیم حداقل کامل مسایل رو رد نکنیم و حداقل بهش فکر کنیم بریم ئنبال تحققیق در موردش ..من چندتا منبع به شما پیشنهاد میکنم تا متوجه حرفام بشین...ممنو


پاسخ مدیر : ممنون از شما . متشکرم .کاملا بجاست
Ghader | دوشنبه 4 آبان 1394 ساعت 01:12
متن نظر .....آقا هادی اکسیر یا اکسیر اعظم هیچ وقت ساخته نشد و نخواهد شد. در مورد جن و جادو هم باید عرض کنم که هیچ کدام در دفینه و گنج ثابت نشده و همه موارد جنبه منطقی و علمی داره. نکته مهم اینه که شما در گنجیابی منتظر طلسم باشی یا نه ..اگه به طلسم باور داشته باشی جلوی شما در میاد ولی اگه نه معتقد نباشی هیچ طلسمی نمی بینی. بنده طلسم آب رو که دوستم میدید ندیدم. چون نبود. ولی اون فکر میکرد داره غرق میشه وقتی میومد بالا میگفت دیدی طلسمه من لباسم خیس نشده ....ولی اونجا فقط حفره خالی بود و اون توی توهم بود
امید | پنجشنبه 27 آبان 1395 ساعت 15:02
طلسم اب الان یکی از دوستان منو با گروهش 6 ماهه درگیرکرده اسکن زمین میگه مال عظیمی هست ول هر جارو میکنن اب با شدت میزنه بیروم 40 میلیون داده یه لوله فولادی ساخته با فشار دادن تو چاه که دیوارهای جاه با اب نریزه فشار اب اونقد شده داره لوله فولادی رو بصدای له شدن میندازه کل گروه و اهالی مطمن هم میدونن و دیدن خلاصه اونم ول کن نیس میگه مال مال منه هر جور شده مال منه داره هزینه میکنه دو نفر از افرادی که موکل دارن هم باهاشن نتونستن میگن قدرت اونی که طلسم کرده خیلی زیاد بوده البته خیلی جاهای دیگه همین دو نفر مشکل گشا بودن .

ارسال نظر

برای افزایش امنیت لطفا کدی را که در تصویر زیر می بینید در کادر وارد کنید :
CAPTCHA Image   Reload Image
Enter Code*: