سرزمین پارس و گنج پارسی
آموزش علایم و جوغن ، قبور گبر ، کارشناسی سنگ نگاره ها ، گنج ، زیرخاکی و عتیقه
مطالب اخیر
منوی کاربری

نظرسنجی
چه مطالبی مورد پسند شماست؟
مطالب مربوط به کارشناسی جوغنها و دفینه
مطالب علمی پیرامون آریاییان و آیین باستان
انتقال تجربیات کاوشگران در دفینه یابی

+ مشاهده نتایج
مدیران سایت

تبلیغات

قابل توجه دوستان و میهمانان

کاربران گرامی ، استفاده از دستگاه فلزیاب بدون مجوز ، جرم تلقی میشود . این سایت ماهیت آموزشی داشته و فقط مشاوره برای حفظ و عدم تخریب آثار باستانی ، ارایه می دهد . برای دریافت کارشناسی تصویر ، از طریق انجمن اقدام کنید .

آخرین ارسال های تالار گفتمان


اکسیر و اکسیر اعظم

حقیقت و یا کذب

به درخواست محسن 

در گذشته بسیاری از دانشمندان من جمله ابوریحان و رازی و .... در دو جهت مختلف ، یکی به دنبال ساخت مواد و یا فرمولی برای جاودانگی و به تاخیر انداختن مرگ و دارویی شفا بخش برای بیماری ها و جهت دیگر ساخت مواد و یا فرمولی برای تغییر جنسیت و تبدیل فلزات به طلا بودند که به کار آنان کیمیا و به دانشمندان نیز کیمیاگر میگفتند . در پی همین اکتشافات و تحقیقات بود که رازی موفق به کشف الکل شد . البته این نوع تحقیقات در تمام دنیا و دانشمندان گذشته ، رایج بود و تلاشهای بسیاری صورت گرفت . به مجموع این تحقیقات و ... علوم غریبه می گویند که جز در موارد نادر که قابل اثبات از روش علوم شیمی و فیزیک هستند مابقی کذب محض است . مثل آدم کوتوله ها که فقط و فقط جهت افزایش رنکینگ گوگل است و بازدید بیشتر از سایت .

برای ساخت طلا از فلز مس ، پیشرفت هایی به دست آمد ولی از آنجا که باید شرایط خاصی را ایجاد میکردند به صرفه نبود و گاهی اوقات بیشتر از خود طلا هزینه میشد . برای مثال فلز مس بکار رفته در راکتور روسی ، در بخش هایی به طلا تبدیل شده بود ولی بسیار پر هزینه مینمود به همین دلیل کسی دنبال کیمیا یا تبدیل فلزات به طلا را نگرفت . 

در تمامی اعصار ( تاکید میکنم در تمامی اعصار ) هیچ دانشمندی در ساخت اکسیری که الان مد نظر ماست و برای جاودانگی و یا تاخیر مرگ و یا شفای بیماری ها و یا رویت دفینه ها و .... کاربرد دارد موفق نشد . با علوم کنونی نیز ، کسی موفق نخواهد شد . شاید در آینده با پیشرفت علوم ، بتوان به این هدف نایل آمد . در برخی کتب قدیمی و یا روایات و کتب تاریخی می بینیم که کشف اکسیر را به دانشمندی یا شخصی نسبت می دهند ولی همان اکسیر مذکور ، برای یک یا دو نوع بیماری مناسب بوده مثل داروی سرما خوردگی و امثالهم . 

دلیل ، بسیار واضح است اگر کمی با سیستم مولکولی بدن و سیستم دفاعی بدن در مقابل بیماری ها آشنا باشیم به خوبی درک میکنیم چرا تاکنون اکسیر ساخته نشده . ما هیچ دارویی نداریم که خوب مطلق باشد و داروها علاوه بر رفع بیماری از بدن ، خود منشا برخی دیگر از بیماری ها هستند  

پس با این تفاسیر هیچ دارو و اکسیری نداریم که قسمتهایی از بدن در مقابل آن مبارزه نکند . از لحاظ علمی تولید اکسیر جاودانگی یعنی دروغ .

ولی اکسیر سردرد داریم اکسیر چشم داریم ، در قسمتهایی از بدن که ضعفی مشاهده میشود دارویی خاص همان قسمت تولید میشده و چون بازدهی خوبی برای آن قسمت داشته به آن اکسیر میگفتند مثلا اکسیر رشد مو .

نکته دیگر اینجاست اگر شخصی اکسیر داشته پس چطور مرده و از دنیا رفته ، چرا خودش مصرف نکرده و جاودانه نشده .

در تبلیغی خواندم اکسیر اصل ، یافت شده در مفبره ای باستانی ، با قیمت مناسب .....حال اگر آن فرد متوفی اکسیر داشته پس چطور خودش استفاده نکرده .

بخور ( بوخور )  هم همینطور است برخی دوستان می گویند بخور اصل که وقتی استفاده کنید شیاطین و اهریمن کنار میرود و شما گنجینه را میبینید . تضمین میکنم اگر به آزمایشگاه مورد تایید عموم ، ببرید و بگویید آنرا تجزیه و تفکیک کند به شما می گوید فلان درصد آمفتامین ( همان محتویات شیشه که توهم آور است ) دارد  و مردم با استفاده آن دچار توهم می شوند و در توهم خود اهریمنان را نابود میکنند . 

عزیزان من ، اگر شما بروید بوخور یا اکسیر و ... بخرید هیچ چیزی از بنده کم نمی شود بلکه به نفع بنده هم هست زیرا شما مطمینا دچار توهم گنج میشوید و تمام زندگی خود را به دنبال گنج می گردید و به همین نسبت بازدید از سایت بنده خیلی بیشتر و فروش محصولات هم بیشتر میشود . ولی انسانیت اجازه نمی دهد که شاهد چنین رمال بازی هایی باشیم بهترین روش گنج یابی ، روش علمی است که برگرفته از چند علوم مرتبط است . زمین شناسی ، آیین تدفین ادوار گذشته ، نماد شناسی و اسطوره شناسی ، باستان شناسی ، آشنایی با علوم انسانی و .....

 

 

 لینک ثابت

موضوع : نشانه های گنج و دفینه / ویژگی های کاوشگر و حفار خوب
توصیه هایی برای یک کاوش ایمن و خوب 

برای دستیابی به هر هدفی و در هر زمینه کاری ، باید اقدامات مناسب همان کار را صورت داد . برای رسیدن به این مهم ، بهتر آنست که از تجربیات دیگران استفاده کنیم 

برای این منظور ، برخی از توصیه ها و اعمال گوشزد میشود شاید که بکار آید .

در وهله اول دنبال دفینه یابی نباشید خیلی از کاوشگران با صرف کردن عمر خود و هزینه های بسیار ، در این کار ناموفق بوده اند . اول توصیه میشود اگر آلوده این کار نشده اید از این مهم دست بکشید .

حال بر فرض اینکه اجبارا این کار را آغاز کرده اید توصیه ها و لوازم لازم را به همراه داشته باشید . البته این موارد عمومی نیست و خاص مقابر بزرگ و دفینه های بزرگ است با این حال آگاهی از آن بسیار بهتر از ندانستن آنست .

به نسخه های کپی و اصلی و موکل و درویش ابدا اعتماد نکنید همه این دسته کلاهبردارند . نسخه های خطی مذهبی و ... هزارسال پیش با اینکه در موزه ها در شرایط ویژه نگهداری میشوند باز تا در معرض هوا قرار میگیرند پودر میشوند چه برسد به نسخه های داخل قبر و امثال آن .

در انتخاب همکاران و همراهان خود نهایت دقت را داشته باشید . به هیچ وجه به تنهایی اقدام نکنید .

اگر امکان انتخاب دارید به هیچوجه سراغ تونل و زاغه و چاه نروید . بسیار بسیار بسیار خطر ناک است . دنبال مقبره های  موجود در پایین تپه باشید .

قبل از حفاری حتما از محل کاوش اطمینان داشته باشید . شما تا قبل از اینکه بیل و کلنگ بزنید از نظر قانون بیگناهید ولی اگر با بیل و کلنگ شمارا در منطقه باستانی بگیرند برایتان بسیار گران تمام میشود . آنچه را که قبلا داشتید هم در معرض مصادره قرار میگیرد پس تمام جوانب را بسنجید .

پیش از حرکت لوازم کارآمد همراهتان باشد شامل : آب آشامیدنی ، چراغ قوه قوی ، سرکه سفید ( اگر نبود ترشی به مقدار دو کاسه ) دستکش مقاوم ، ماسک مناسب ، طناب محکم و سبک ، کپسول اطفا حریق co2  برای مار و .... ، قلم و چکش خوب ، بیلچه تاشو ، بیل و تیشه مناسب ، دلو لاستیکی برای تخلیه خاک ، قرقره مقنی ها اگر می شود ، دستمال تمیز ، کفش کارگری سرب دار اگر نبود پوتین سربازی ، دفترچه نوت برداری  و.... اگر در حین کار لازم هم نشود شما چیزی از دست نداده اید .

تمامی علایم و نشانه ها را با ذکر دقیق مکان ، در دفترچه بنویسید که اگر راه را اشتباه هم رفتید بتوانید دوباره از اول شروع کنید .

علایم را از بین نبرید . برای حفر زمین حتما به شکل مربع یا مستطیل حفاری کنید تا احتمال ریزش کمتر شود . در حین حفاری به سمت پایین تمامی سنگهای کنار دیوار را محار کنید یا تخلیه کنید . برای کاوش قبور هم ، به دور خود طناب ببندید و به جایی مورد اطمینان وصل کنید .

اگر در حین حفاری صدای تخلیه  باد را شنیدید سریع از محل فاصله بگیرید و بدون ریسک سرکه بپاشید . بعد از گشودن مقابر نیز بدون ریسک سرکه بپاشید و بعد باز گردید .

هر جا تکه سنگی صاف دیدید که کوزه ای روی آنست اول جای خود را محکم کنید بعد سنگ را بردارید احتمال سقوط دارد . اگر داخل و کف مقبره خاک سفید مثل آهک یا گچ سرند شده  بود داخل نشوید گرد آن شما را مسموم می کند . یا با لباس مقاوم بروید و اگر نبود آب زیاد بریزد تا به حالت گل در آید . 

در حین حفاری زمین اگر به خاک سرند شده سفید مثل بالا رسیدید مطمین باشید تله نیزه زیر پای شماست و احتمال سقوط دارید اول جای خود را محکم کنید .

برای تخریب دیواره تونل و رسیدن به اتاق دیگر ، حتما از استحکام سقف بالای سر مطمین شوید . هیچ وقت همه همراهان وارد تونل یا مقبره نشوید حتما یک یا دو نفر از بیرون نظاره گر باشند . اگر به ا جناس یا هدایا رسیدید بدون دستکش به آن دست نزنید اول با یک لیوان شیر از تمیز بودن آن مطمین شوید .

اگر بالای سرتان در تونل یا مقبره ها سوراخ بزرگتر از نیم متر دیدید بدانید که تله صخره غلطان وجود دارد ( بسیار کم است ولی ایمنی بهتر است ) . در هنگام ورود به تونل یا چاه اگر هیچ جانوری ندیدی (  مثل مار و خفاش و ....) از آن بترسید زیرا گازکربن حاوی سیانور منتظر شماست فردا دوباره برگردید .

برای ورود به تونل و .... که انتهای آن معلوم نیست حتما کپسول  co2  آماده  به پاشیدن همراهتان باشد جانوران را به خواب عمیق یکی دو ساعته میبرد . 

در حین کار اگر خراش و خونریزی کوچک داشتید لخته خون باقیمانده روی پوست را پاک نکنید .

و بسیار موارد دیگر که از حوصله دوستان خارج است .

در آخر اگر شیی یافتید که ارزش تاریخی دارد اگر آنرا به  طریقی ایمن ، به میراث فرهنگی رایگان بدهید بهتر از آنست که به خارج از کشور بفروشید .

هیچ  وقت به درویش و موکل اعتماد نکنید کلاهبردارند .

 

 لینک ثابت

موضوع : نشانه های گنج و دفینه / ویژگی های کاوشگر و حفار خوب
صفحات سایت :
1