سرزمین پارس و گنج پارسی
آموزش علایم و جوغن ، قبور گبر ، کارشناسی سنگ نگاره ها ، گنج ، زیرخاکی و عتیقه
مطالب اخیر
منوی کاربری

نظرسنجی
چه مطالبی مورد پسند شماست؟
مطالب مربوط به کارشناسی جوغنها و دفینه
مطالب علمی پیرامون آریاییان و آیین باستان
انتقال تجربیات کاوشگران در دفینه یابی

+ مشاهده نتایج
مدیران سایت

تبلیغات

قابل توجه دوستان و میهمانان

کاربران گرامی ، استفاده از دستگاه فلزیاب بدون مجوز ، جرم تلقی میشود . این سایت ماهیت آموزشی داشته و فقط مشاوره برای حفظ و عدم تخریب آثار باستانی ، ارایه می دهد . برای دریافت کارشناسی تصویر ، از طریق انجمن اقدام کنید .

آخرین ارسال های تالار گفتمان


اعراب بادیه نشین ( به بهانه کشته شدن بسیاری از هموطنانم در ازدحام رمی جمره )

این مطلب ، ابدا با مطالب سایت همخوانی ندارد ولی به دلیل اهمیت موضوع و همچنین آرام نمودن افکار خویش ، مجبور به قلم فرسایی شدم . در اینجا از همه دوستان و کاربران عذر خواهی میکنم .

متاسفانه با خبر شدیم ، بسیاری ( 465 تن ) از ایرانیان زایر خانه خدا ، در ازدحام مردم ، کشته شدند . چندی پیش نیز تنی چند ، در سقوط بالابر جان خود را از دست دادند . 

کمی به عقب تر بازگردیم تجاوز اعراب به دو ایرانی در فرودگاه جده ، آزارمان می دهد . هر ساله در موسم حج ، حدود 400 تن ( این آمار حداقل است که توسط خود آل سعود اعلام شده ) از زایران ، به طرق مختلف جان خود را از دست می دهند .

نکته ای که در این اتفاق شوم ، قابل تامل است اینجاست که در مدت 4 ساعت متوالی ( از ساعت 7 و 45 دقیقه تا ساعت 12 ) زیر گرمای 45 الی 50 درجه منا ، تنها اشخاصی که به زائران ، در حد توان خود ، کمک می کردند ایرانیان بودند و امدادگران و ماموران آل سعود ، با اینکه تمام امکانات را داشتند از کمک رسانی و امداد به زائران در حال مرگ ، خودداری کرده و چه بسا در مواقعی مانع از امداد رسانی دیگر زوار شده اند .

ما ایرانیان از این اعراب بادیه نشین ، بسیار آسیب دیده ایم ایشان در حین جنگ هشت ساله ، ضمن اینکه تمام قد از صدام حمایت می کردند در عرصه اقتصادی نیز با ما می جنگیدند به طوری که بشکه های نفت را با قیمت پایین تر از معمول ، در بازار جهانی می فروختند تا قیمت نفت هر روز پایین تر بیاید و ایران نتواند با فروش نفت خود ، تجهیزات و امکانات خود را بازسازی کند .

اینان همان افرادی هستند که ما را عجم و تازی و مجوس و غیره می خواندند و هم اینک نیز با صفاتی چون ، وحشی بی تمدن ، ایرانی کافر و مشرک ، تروریست و غیره ، از ما یاد می کنند .

حال ما در برابر این قوم ملخ دوست و ملخ خوار چه میکنیم ؟ بلی کاملا درست است ما رافت اسلامی داریم . 

یاد آن شاه ملعون و از خدا بی خبر افتادم که وقتی به او اطلاع دادند به یک ایرانی در فرودگاه سیلی زده اند سفیر عربستان را فراخواند و به پسرش شاپور غلامرضا دستور داد که سفیر را نوازش کند . شاپور غلام رضا نیز چنان سیلی محکمی بر سفیر عربستان زد که وی نقش بر زمین شد . 

شاه مخلوع ، به سفیر گفت : به پادشاه تان بگو که ارج و قرب یک ایرانی ، از سفیر هم بیشتر است . تمامی ارتباطات با اعراب آل سعود را قطع و به مدت چهار سال حج را ممنوع کرد .بعد از چهار سال با پا در میانی برخی دول ، روابط از سر گرفته شد .

بر کسی پوشیده نیست که ما در زمان شاه خائن ، دارای شان و عظمت کنونی نبودیم . حال در این زمان و دوره که دارای شان و عظمت ایرانی و آریایی هستیم ، منتظر عکس العمل دولتمردان و اهالی و تصمیم گیران حکومتی می مانیم . امید وارم که عکس العمل خشنی نباشد و فقط شان ایرانی را گوشزد کند .

با این همه ، ما مردم نیز می توانیم خودمان مشتی محکم بر دهان این آشغالان سعودی بزنیم . 

کعبه ما همینجاست ، کعبه ما فرزند مجرد ماست ، بچه کوچک ماست ، همسایه نیازمند ماست ، برادر زاده محتاج ما ، همان کعبه است ، فقرای جامعه و بیکاران و نیازمندان جامعه ، کعبه ماست . زنان بی سرپرست و بچه های یتیمی که در کوچه و خیابان ، با بدترین وضع کار می کنند کعبه ماست .

چرا ما باید بخش بزرگی از پس انداز خود را به دامان این آل سعود بریزیم و ایشان نیز ، همین پولها را برای تجهیز داعش و حمله به شیعیان و کشتن فرزندان خود ما ، از آن استفاده کنند ؟ 

ایرانی عزیز ایرانی باش و ایرانی زندگی کن 

 

 لینک ثابت

موضوع : بدون موضوع / بدون موضوع
نظرات برای این مطلب

رحمان | جمعه 3 مهر 1394 ساعت 17:15
از ماست که بر ماست
علی بابا | شنبه 11 مهر 1394 ساعت 21:23
متن نظر ...لعنت بر پدر و مادر آل سعود .
شروین | یکشنبه 12 مهر 1394 ساعت 20:19
لعنت بر عرب سعودی . حیف که قدرت کشور دست من نیست .
یوسف طلا | دوشنبه 13 مهر 1394 ساعت 01:56
هیییی ...ما خانواده هامون کنارمون هستن اگه اونجا مرده بودن الان به جز لعنت ، فحش خارمادر میدادیم . البته حقشونه ملخ دوست ملخ پرور ملخ خور
شیراوند | پنجشنبه 7 آبان 1394 ساعت 00:40
متن نظر ...نظرمن‌تحریم‌حج‌توسط‌خود‌مردم‌است‌ونشر‌فرهنگ‌گرسنه‌زدایی‌از‌ایران‌کمک‌به‌ساختن‌مدرسه‌‌‌توسط‌حاجیان‌قلب‌حاجی‌کعبه‌است‌‌دانش‌آموز‌بی‌سر‌پرست‌‌حج‌ماست‌‌‌روستای‌بی‌مدرسه‌‌کعبه‌ی‌ماست‌.ما‌یکتا‌پرستیم‌‌‌مکه‌نرفته‌حاجییم‌ایرانی‌با‌غیرت
ashkan | سه شنبه 12 آبان 1394 ساعت 18:40
چند جمله از نوشته های شما رو کپی کردم (( بلی کاملا درست است ما رافت اسلامی داریم . ...بر کسی پوشیده نیست که ما در زمان شاه خائن ، دارای شان و عظمت کنونی نبودیم )) در خصوص رافت اسلامی خدمات شما عرض کنم در جنگ بنی قریضه حدود 700 نفر اسیر شدند و به دستور محمد بن عبدالله همه اسرا بوسیله علی و چند نفر دیگه گردن زده شدند این یک نمونه از رافت اسلامی در صدر اسلام و زمانی که محمد شخصا حضور داشت دقیقا همین کاری که داعش انجام میده و سر اسیران بیگناه رو میبره و فیلمش رو توی اینترنت میزاره. در زمان شاه همه کشورهای خارجی راحت به ایران سفر میکردند و پاسپورت ایرانی هر جای دنیا که می رفتی بسیار باارزش بود نه مثل الان که همه ما رو تروریست میدونن و نه ادم ایرانی ارزش داره نه پول ایرانی ، شاه بیشتر خیانت

ارسال نظر

برای افزایش امنیت لطفا کدی را که در تصویر زیر می بینید در کادر وارد کنید :
CAPTCHA Image   Reload Image
Enter Code*: